سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ | Mon 27 May 2024
    برای اطلاع از تعرفه هزینه تبلیغات در باشگاه خبری فراساحل با ما تماس بگیرید
    جهت انتشار رایگان اخبار فعالیت های شرکت خودتان در حوزه صنعت فراساحل با ما تماس بگیرید
    باشگاه خبری فراساحل؛ مرجع تخصصی انتشار اخبار صنعت فراساحل ایران و جهان
Breaking News
درباره ما
قبل از هر سخن سلام و سپاس از شما عزیزان، بابت فرصتی که برای مطالعه این مقدمه اختصاص می‌دهید. سایتی که در حال بازدید از آن هستید، اولین وب سایت خبری کلوپ انرژی ایران است که در راستای سیاست‌های رسانه‌ای این کلوپ برای ایجاد سایت‌های خبری تخصصی و آموزشی در حوزه انرژی شروع به کار نموده است. این سایت تخصصی که با هدف انعکاس دستاوردها و توانمندی‌های داخلی، آسیب شناسی چالش‌های موجود، اطلاع رسانی آخرین اخبار و تحولات جهانی صنعت فراساحل، معرفی جدیدترین تکنولوژی‌های فراساحلی (مخصوصا در حوزه آب‌های عمیق) و ... شروع به کار نموده است، در تلاش است تا با انعکاس دیدگاه کلیه صاحب نظران و کارشناسان شاغل در این صنعت، به تریبونی برای کلیه شرکت‌هایی تبدیل شود که در حوزه صنعت فراساحل و صنایع جانبی وابسته به آن مشغول به فعالیت می‌باشند.

در همین راستا این سایت خبری که به صورت کاملا مستقل اداره می‌شود و در راستای سیاست‌های رسانه‌ای کلوپ انرژی ایران فعالیت می‌نماید، آمادگی خود را برای همکاری با کلیه شرکت‌های فعال در این صنعت اعلام می‌نماید. ما بر این باوریم که صنعت فراساحل صنعتی کاملا تخصصی و پیچیده است و نیاز به رسانه‌ای تخصصی و خبرنگارانی دارد که ضمن آشنایی کامل با مفاهیم این صنعت، زبان مهندسان و مدیران چنین پروژه‌هایی را بفهمند و از تحولات جهانی این صنعت آگاه باشند تا بتوانند با اطلاع رسانی درست و حرفه‌ای، رسالت خود را در  انعکاس چنین فعالیت‌هایی به بهترین وجه ممکن انجام دهند.

لذا ما با ایجاد کلیه زیر ساخت‌های لازم برای راه اندازی این رسانه تخصصی آن‌ هم با وجود کلیه مشکلاتی که برای تحقق این هدف در پیش رو داشته‌ایم، گام اول را محکم و استوار برداشته‌ و امیدواریم که با همفکری، همکاری و همراهی شما سروران گرامی بتوانیم هر چه سریعتر بستر خدمت به عزیزانی را فراهم نماییم که با تحمل سختی‌ها و مصائب بسیار، نقش بسیار مهم و چشمگیری در توسعه صنعت فراساحل ایران عزیز اسلامی ایفا می‌نمایید. ما را تنها نگذارید.
مهمترین خدمات قابل ارائه توسط باشگاه خبری فراساحل به شرکت‌های فراساحلی ایران عبارتند از:
1- ارائه خدمات رسانه‌ای رایگان
همانطور که در بالا بدان اشاره گردید، باشگاه خبری فراساحل با هدف اطلاع رسانی تخصصی اخبار و توانمندی‌های شرکت‌های پیمانکار ایرانی در کلیه حوزه‌های مرتبط با صنعت فراساحل، فعالیت خود را آغاز نموده است. این گروه خبری به پشتوانه برخورداری از یک سابقه اطلاع رسانی 10 ساله در صنعت فراساحل، برخورداری از یک تیم ترجمه حرفه‌ای و همچنین آشنایی با کلیه مراحل اجرای پروژه‌های فراساحلی از قابلیت بسیار بالایی برای اطلاع رسانی صحیح خبری و تبلیغاتی در قالب سایت‌های خبری اینترنتی، انتشار ویژه‌ نامه یا بر عهده گرفتن مسئولیت تولید محتوا و چاپ بولتن‌های خبری شرکت‌ها برخوردار می‌باشد.
2- ترجمه کتب، نشریات و فیلم‌های تخصصی در حوزه صنایع فراساحلی و دریایی
صنعت فراساحل بواسطه نقش بسیار مهمی که در تولید بخش قابل توجهی از نفت و گاز جهان دارد از یک سو و افزایش نقش و جایگاه صنایع دریایی در اقتصاد و تجارت بین المللی، هر ساله شاهد انتشار صدها کتاب تخصصی و عمومی در حوزه‌های مختلف از طراحی و ساخت سکوهای دریایی تا طراحی و ساخت شناورهای جدید مورد نیاز صنایع دریایی جهان می‌باشد که متاسفانه بخش اعظمی از این کتاب‌ها، آنهم علی رغم تمایل بالایی که در بین مدیران دریایی و فراساحلی کشورمان به اطلاع از آخرین تحولات جهانی وجود دارد، به دلایل مختلفی هیچوقت در کشورمان ترجمه و منتشر نمی‌شوند. در همین راستا باشگاه خبری فراساحل بواسطه برخورداری از یک تیم ترجمه تخصصی و حرفه‌ای که بخوبی با مفاهیم و اصلاحات این صنعت آشنا می‌باشد و سابقه ترجمه صدها مقاله، گزارش و همچنین ترجمه ده‌ها کتاب و فیلم‌های مستند مرتبط با صنایع نفت و گاز فراساحلی را دارد، آماده است تا هرگونه کتاب و فیلم تخصصی مرتبط با این صنایع را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با بالاترین دقت و کیفیت و با یک قیمت مناسب و مقرون به صرفه ترجمه نموده و در راستای ترویج فرهنگ علم و دانش در اختیار شرکت‌های علاقه‌مند به چنین فعالیت‌هایی قرار دهد.
3- ارائه خدمات تبلیغاتی
جالب است بدانید که نتایج جدیدترین مطالعات منتشر شده در خصوص تبلیغات صنعتی نشان داده است که  شرکت‌هایی که در کتاب‌ها، نشریات یا سایت‌های تخصصی تبلیغ می‌نمایند برند آنها با سرعت بیشتری رشد می‌نماید. شما با تبلیغ دستاوردها و توانمندی‌های شرکت مطبوع خود در باشگاه خبری فراساحل که از اعتبار حرفه‌ای و مخاطبین بسیاری برخوردار است، می‌توانید همیشه در کانون توجه مدیران و کارشناسان صنعت فراساحل ایران عزیز اسلامی باشید.
4- برگزاری سمینارها و همایش‌های تخصصی
صنعت فراساحل در ایران و جهان هر ساله شاهد برگزاری نمایشگاه‌ها و همایش‌های تخصصی بسیاری در حوزه‌های مختلفی از مدیریت تکنولوژی تا ایمنی، لجستیک و ... است چرا که شرکت‌ها در این صنعت نیاز به تبادل ایده‌ها و تجربیات خود با یکدیگر دارند. در همین راستا باشگاه خبری فراساحل با استفاده از ظرفیت‌های بین المللی خود می‌تواند اقدام به برگزاری‌ همایش‌های داخلی و خارجی در این حوزه نماید و در عین حال امکان حضور شرکت‌های ایرانی را در بهترین نمایشگاه‌های صنایع دریایی جهان فراهم آورد.
5- ارائه خدمات مطالعاتی و تحقیقاتی
امروزه ضرورت شناخت رقبا و اطلاع از تحولات جهانی صنعت فراساحل برای شرکت‌هایی که قصد توسعه فعالیت‌های خود را دارند بر هیچ کسی پوشیده نیست چرا که "اطلاع از آخرین تحولات" باعث خواهد شد تا شرکت‌ها با دانش و آگاهی بیشتری اقدام به فعالیت، سرمایه گذاری و توسعه فعالیت‌های خود در سطح منطقه‌ای و جهانی نمایند. در همین راستا در اختیار داشتن چنین اطلاعاتی آنهم در حوزه‌های یاد شده، می‌تواند منجر به برنامه ریزی بهتر به منظور توسعه فعالیت‌های شرکت گردد. در همین راستا شما مدیر یا کارشناس محترم می‌توانید خدمات ذیل را از ما طلب نمائید:

• تهیه گزارش‌های جامع و تخصصی در خصوص آشنایی و شناخت بیشتر از مهمترین و بزرگترین شرکت‌های بین المللی فعال در این صنعت با محوریت اهداف، سیاست‌ها، استراتژی و برنامه ریزی‌های بلند مدت
• بررسی بازارهای منطقه‌ای با محوریت موضوعاتی نظیر حجم کار، میزان سرمایه گذاری، چالش‌ها و فرصت‌ها
• معرفی مراکز معتبر آموزشی دنیا در این صنعت که اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی در حوزه‌های مختلف صنعت فراساحل می‌نمایند.


اعضای هیات علمی باشگاه خبری فراساحل: 
جناب آقای دکتر خسرو مشتری خواه، مدیر عامل شرکت دریا ایمن هرمز، دکترای مهندسی حرفه‌ای از انجمن مهندسین مکانیک آمریکا، عضو انجمن مهندسی دریایی آمریکا
جناب آقای مهندس حمید رضائیان اصل، مدیر عامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو)
جناب آقای دکتر بابک عباسپور، مدیرعامل شرکت مبین سازه گستر خلیج فارس
جناب آقای کاپیتان براتی، رئیس هیات مدیره شرکت دریاتدبیرگران کیش
جناب آقای مهندس وفایی، مدیر عامل شرکت فن آوری فراساحلی دلتا
جناب آقای مهندس ابراهیم خانی، مدیر عامل شرکت گلف مارین
سردبیر باشگاه خبری فراساحل
محمد صادق امینی
مدیریت بازاریابی و تبلیغات
محمد خوبان 
دبیر تحریریه
شیما بیشه بان
خبرنگار
زینب حدادی
مدیر امور اداری
شیما بیشه بان
مدیر بخش گرافیک
مطهره متقی
مدیر انفورماتیک و پشتیبانی فنی
مهندس امید آقایی
عکاس خبری و دبیر سرویس عکس
علیرضا تقوی