باشگاه خبری فراساحل : معارفه معاونین جدید بندری و دریایی سازمان بنادر (سرخط اخبار)

باشگاه خبری فراساحل: در مراسمی با حضور علی اکبر صفایی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، اعضای هیات عامل و جمعی از مدیران این سازمان، جلیل اسلامی به عنوان سرپرست معاونت امور بندری و اقتصادی و حسین عباس نژاد به عنوان سرپرست معاونت امور دریایی این سازمان معرفی شدند. به گزارش باشگاه خبری فراساحل و به نقل از پایگاه اطلاع رسانى سازمان بنادر و دریانوردى، علی اکبر صفایی؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در این مراسم از تلاش‌های فرهاد منتصر کوهساری در زمان تصدی معاونت امور بندری و اقتصادی و جلیل اسلامی در زمان تصدی معاونت امور دریایی این سازمان قدردانی کرد. وی فرصت مسئولیت و خدمت را بسیار محدود توصیف کرد و خواستار بهره‌گیری هرچه بیشتر مدیران از این فرصت برای خدمت به کشور شد. مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی تخصص، کارآمدی، سلامت و مردمی بودن را مهمترین شاخص‌های خود برای انتخاب مدیران در این سازمان عنوان کرد و گفت: عمده نگاه ما به استفاده از ظرفیت نیروی انسانی در درون سازمان است.

صفایی شرایط جدید منطقه و بین‌الملل را برای مجموعه دریایی کشور، شرایط خاصی توصیف کرد و گفت باید با برنامه‌ریزی دقیق و استفاده از خرد و مشارکت همه ارگان‌های دریایی برای گذر از این شرایط و توسعه و پیشرفت حمل و نقل و تجارت دریایی و حمایت از تولید داشته باشیم. بنابراین گزارش پیش از سخنان مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، فرهاد منتصر کوهساری گزارشی از فعالیت‌های معاونت بندری و امور اقتصادی در طی تصدی این معاونت ارائه کرد همچنین جلیل اسلامی، گزارشی از وضعیت حوزه دریایی سازمان و اقدامات صورت گرفته در این حوزه ارائه و تأکید کرد، سازمان بنادر در تعامل با ارگان‌های دریایی برای گذر از شرایط تحریم و کرونا سربلند بیرون آمد. حسین عباس نژاد نیز ارتقا تعامل حوزه دریایی سازمان با ارگان‌ها و انجمن‌های تخصصی دریایی و سازمان‌های بین المللی و آموزش و تربیت نیروی انسانی متخصص را مهمترین برنامه خود در معاونت امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی عنوان کرد.

گفتنی است؛ جلیل اسلامی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دریایی از دانشگاه جهانی دریانوردی مالمو سوئد و دانشجوی دکترای زنجیره تامین و لجستیک دانشگاه امیرکبیر است.  وی پیش از این عضو هیات عامل ومعاون امور دریایی بوده است . مشاور مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی ، عضوهیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی، مدیرکل امور بندری، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و معاون فنی مهندسی بنادر و دریانوردی استان‌های خوزستان و بوشهر از دیگر مسئولیت‌های جلیل اسلامی در سازمان بنادر و دریانوردی بوده است. حسین عباس نژاد نیز دارای مدرک کارشناسی مهندسی دریا گرایش کشتی سازی است.  مدیرکل امور دریایی، مدیرکل سازمانهای تخصصی دریایی، مشاور معاونت امور دریایی، کارشناس مسئول ثبت کشتی‌ها و صدور گواهینامه‌های دریایی و کارشناس سازمان‌های تخصصی و بین المللی و ممیزی IMO  از جمله مسئولیت‌های حسین عباس نژاد در طول سال فعالیت در سازمان بنادر و دریانوردی است.  کد خبر : 6392
 
چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۳:۲۳:۵۰